Чому багато некваліфікованих лідерів? Як це змінити?

Якщо ми хочемо підвищити рівень професійності людей, які займають лідерські позиції, нам слід покращити наш професійний рівень для їх належного відбору та оцінювання.

Read more

Мистецтво програвати

Ми живемо у світі, де цінуються лише перемоги. Ще у дитинстві, ми зростаємо у змаганні за увагу в нашій сім’ї; за оцінки та друзів у школі; за перемоги у спорті та дебатах. Пізніше, перебуваючи вже на роботі, ми вчимося завойовувати увагу інших.  Ми завжди змушені грати свою роль так, щоб перемогти. Уся література по менеджменту зводиться до інструкцій типу «як завоювати клієнта», «як побудувати вдалу презентацію», «як стати успішним на ринку цінних паперів» тощо. У бізнесі, політиці та у багатьох інших сферах, перемога не буває гіркою, а поразка завжди неприємна та понура.

Read more

Відмінність між працьовитими та продуктивними людьми

Пошук способів бути більш ефективним на роботі породило хибне уявлення про те, що насправді означає «мати продуктивний день». Також це спонукало багатьох людей до думок, що «постійно працювати» є еквівалентом «бути продуктивним».

Read more

Хочеш бути успішним? Припини важко працювати

Ми надто налаштовані на досягнення цілей.

Ми ніколи не питаємо у себе: “Я налаштований/а на цілі – проте що це дає особисто мені ? Чому ціль, над якою я зараз працюю, є найкращою для мене?

Read more