Хочеш бути успішним? Припини важко працювати

Коли ми були дітьми, нам розповідали, що важка праця допоможе нам досягти наших цілей.

Коли ми подорослішали, то зрозуміли, що люди навколо нас у всьому світі працюють в поті чола, проте так і не отримують того, чого прагнуть.

Стара поговірка “Важка праця приносить успіх” більше не є актуальною, як це було раніше.

Будучи дітьми ми старалися з усіх сил, щоб досягти рівня більш успішних для нас людей. Ми були впевненими, що отримувати найвищі оцінки в школі направду є дуже важливим.

Нас вчили у дитинстві, що догоджати дорослим та авторитетним для нас людям є одним з найважливіших пріоритетів.

Проте це не так.

Ми ніколи не думали про створення задоволення лише для себе. Практично в нас усіх є ця проблема.

Ми надто налаштовані на досягнення цілей.

Ми ніколи не питаємо у себе: “Я налаштований/а на цілі – проте що це дає особисто мені ? Чому ціль, над якою я зараз працюю, є найкращою для мене?

“Можливо мені слід думати про кардинально іншу ціль – глобальне бачення свого життя та кар’єри  —  що якби я не був/ла настільки прив’язана до своїх попередніх цілей?”

Ми впевнені, що робимо суттєвий прогрес, коли рвемося з усіх сил уперед, з опущеною головою, слідом за цілями наших роботодавців – проте це може бути помилковим уявленням.

Коли ти так важко працюєш, то чи працюєш ти над здійсненням власних цілей чи цілей когось іншого? Багато з нас йде на роботу та слідує шляхом, якого не обирав.

Коли ти з опущеною головою, в режимі «потрібно переробити усю роботу», то ти лише багато працюєш, проте не мислиш масштабно.

Ти не можеш бачити відкриті перед тобою можливості. Ти не дозволяєш своєму мозку змінювати напрямок думок та створювати неймовірні ідей, які б змінювали світ. Ти лише фокусуєшся на «важко працювати» та «вписати пункти у мій список справ».

Список справ завжди буде і він не ставатиме коротшим.

Чим більше пунктів в списку ти будеш помічати галочкою «Виконано», тим більше з’являтиметься нових пунктів. Стає очевидним, що важка праця над виконанням завдань зі списку не веде до успіху – так що ж тоді?

Шлях до успіху лежить у протилежному напрямку.

Так, реалізація власного бачення вимагатиме важкої праці, проте це не та робота, що веде до надбавки до заробітної плати чи гарного оцінювання результатів роботи.

Так в чому ж відмінність?

Реалізація себе стає способом твого життя.

Ти сам вирішуєш яким чином залишити свій слід на цій планеті. Першим кроком до нових звершень може бути припинення важкої праці, зменшення рівня стресу та нарешті дозволити своєму мозку «поблукати» у думках.

Є багато різних місць, де можна зібратися думками та позбутися своїх ментальних «зажимів» – прогулянка на велосипеді, прийняття ванни, прогулянка в парку чи лісі тощо. Тоді слід запитати у себе: «Якщо б все залежало лише від мене, що саме я би зробив/ла зі своїм життям?»

Все залежить лише від тебе. Для багатьох людей, це найстрашніша частина!

Потрібна велика мужність для глибокого обдумування власних мрій, оскільки наша свідома частина мозку намагається зупинити мрії та говорить: «Забуть свою мрію, вона непрактична!».

Суть мрії не у тому, щоб бути практичною, принаймні напочатку. Кожна мрія, яку втілили у життя, починалася з того, що була божевільною та непрактичною – проте пізніше все змінювалося.

Твоя робота перш за все повинна визначати твоє майбутнє.

Згодом, ти можеш вдосконалювати своє бачення та продумувати шляхи для реалізації своїх ідей.

Крокування маленькими, поетапними кроками шляхом, який визначили для тебе твої батьки та роботодавець, є менш цінним від того, на що ти здатен та чого вартуєш.

Припини так важко працювати, подаруй собі можливість уявити своє майбутнє у яскравіших кольорах.

Напиши історію свого життя, якого ти прагнеш. Спочатку ти повинен побачити це кіно в своїй голові – лише потім втілити у реальність!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *