7 способів вистояти, коли опускаються руки

Чи тобі колись доводилося відчувати, ніби твої легені зараз вибухнуть?

Такі відчуття можна пережити, наприклад, крокуючи вгору до вершини високої гори. Ти ніколи не уявляв, що подорож буде такою важкою. Ти можливо навіть тренувався та готував себе до цього, проте дуже важко підготувати себе до такої висоти, де не вистачає кисню. Видається, що недостатньо повітря, щоб дихати.

Тобі хочеться здатися. Твоє тіло благає зупинитися. Твоя замучена свідомість хоче цього також.

Але ти продовжуєш цей шлях. І добираєшся до вершини – легені та серце неушкоджені.

Наведемо 7 причин що ж змушує нас рухатися далі, коли так хочеться все кинути. Можливо, ці поради допоможуть тобі у ситуаціях, коли опускаються руки.

  1. Ігноруй усіх інших

Коли працюєш над досягненням своєї цілі, дуже легко відволіктися спостерігаючи як інші швидше, легше та краще досягають своєї мети. Це змушує тебе почуватися неповноцінним та незадоволеним власними успіхами. Проте коли ми говоримо про досягнення власних цілей, те, що відбувається з іншими, не повинно відволікати від можливості рухатися вперед.

Зіткнувшись із важким завданням, тобі потрібна кожна крапля енергії, яка є в тобі. Потурбуйся  про те, щоб сконцентрувати себе на речах, які допомагають рухатися вперед.

  1. Стань своєю найбільшою підтримкою

Незважаючи на те, що підтримка інших людей, може тебе заряджати, мати таких людей  – це розкіш, а не вимога. Даний урок змушує нас заглянути в себе та знайти в собі сили та рішучість рухатися вперед. Потрібно підбадьорювати себе на кожному етапі досягнення мети.

Деколи трапляється так, що по дорозі до успіху ти змушений іти один. Якщо ти знаходишся в такій ситуації, знайди спосіб підтримати себе на цьому шляху.

  1. Зупинись та будь вдячним за те, що маєш

Це просто зосередити усю свою увагу та енергію на досягненні заповітної мрії. Проте якщо ти можеш бачити лише те, що чекає тебе по досягненні мети, ти пропустиш усі чудові моменти, які трапляються на шляху до мети. Новий досвід та приємні несподіванки надають нам додаткової енергії, якої ми так потребуємо.

  1. Зосередься на наступному кроці

Коли твоя мета видається надто великою та недосяжною, може видатися, що її неможливо досягнути. Це відкриває двері до закрадання сумнівів. Розбиваючи свою ціль на поетапні кроки, ти можеш енергійніше рухатися вперед та здобувати нові вершини.

  1. Викинь свій годинник через вікно

Коли працюєш над досягненням бажаного, припини постійно дивитися на годинник. Припинити примірювати себе до інших чи виміряти інші речі. Це лише відволікатиме тебе від того, що тобі потрібно зробити саме зараз для просування вперед.

  1. Припини пошуки виправдань для невдачі

Коли твій біль стає нестерпним, природньо, що ти хочеш позбутися цієї ситуації. Проте коли ти витрачаєш час на обдумування шляхів, як вийти з цієї ситуації, ти втрачаєш дорогоцінну енергію, яку можна використати для того, щоб позбутися тимчасового болю та дискомфорту на користь довготермінової вигоди.

  1. Визнай свої обмеження

Твій шлях до успіху може виглядати не так як у інших. І це нормально. У кожного інша ситуація. Замість того, щоб зосередитися на тому, де ти є, ти можеш дати собі те, чого потребуєш для досягнення успіху.

В процесі роботи над досягненням цілей виникатимуть перешкоди, набиватимуться синці. Коли шлях до мети виявиться важчим, ніж ти очікував, захочеться вивісити білий прапор та відступити.

Проте якщо ти слідуватимеш наведеним правилам, то знайдеш сили продовжити рух незважаючи на труднощі. І коли ти нарешті досягнеш мети, то зрозумієш, що перемога вартувала зусиль.

Не здавайся!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *